Töörühmad

* Põhikirja töörühmpohikiri(ät)kalastajateselts.ee
(Allan Lahi, Indrek Varik)
* Kalapüügieeskirja töörühmpuugieeskiri
(ät)kalastajateselts.ee
(Andres Duuberg, Indrek Varik)
* Kodulehe töörühmweb
(ät)kalastajateselts.eee
(Erki Tammleht, Jüri Nurk)
* Kalakaitse töörühmvalijuhid(ät)kalastajateselts.ee

Jüri Nurk - Kalakaitse Grupi juht - jyri.nurk(ät)kalastajateselts.ee

Tarvi Tuvi - Keila välijuht - tarvi.tuvi(ät)kalastajateselts.ee

Janek Harik - Keila välijuht - janek.harik(ät)kalastajateselts.ee

Oliver Meindok - Pirita välijuht - oliver.meindok(ät)kalastajateselts.ee

Jüri Nurk - Vasalemma välijuhi KT - jyri.nurk(ät)kalastajateselts.ee

Jüri Nurk - Vääna välijuhi KT - jyri.nurk(ät)kalastajateselts.ee

Kasmar Tunder - Kunda välijuht - kasmar.tunder(ät)kalastajateselts.ee

Alar Venne - Lõuna-Eesti välijuht - alar.venne(ät)kalastajateselts.ee

Arlin Kirr - Saaremaa välijuht - arlin.kirr(ät)kalastajateselts.ee

Siim Kleberg - Piirsalu välijuht - siim.kleberg(ät)kalastajateselts.ee

* Kaardistamise töörühm - kaardid(ät)kalastajateselts.ee

(Rait Kikkamägi, Erik Suit)